טיפול לייזר לפטרת ציפורניים

טיפולי לייזר לפטרת ציפורניים – הפתרון היעיל ביותר

קיימים לא מעט טיפולים יעילים לפטרת הציפורניים, אולם אופייה של מחלת העור ותסמיניה הביאה את הסובלים ממנה לחפש לפני הכל טיפול מהיר בפטרת ציפורניים. הן הטיפולים החיצוניים המיועדים לטיפול מקומי באזור הנגוע והן הטיפולים התרופתיים הניתנים במקרי קצה של מחלה שכל הניסיונות להתגבר עליה באמצעים אחרים לא צלחו מתאפיינים בצורך להתמיד בטיפול לאורך זמן ובתוצאות הדרגתיות, מה שהוליד את הצורך בפתרון מהיר יותר ובאמצעות התקדמות טכנולוגית נולד טיפול לייזר בפטרת ציפורניים.

 

טיפול לייזר לפטרת הוא טיפול מומלץ לפטרת ציפורניים בשל יתרונותיו הרבים של הלייזר. הלייזר מגיע עמוק וחודר את הציפורן מבלי לפגוע בה, באופן בו הוא מקרין ישירות על הפטרייה ומכלה אותה. לפטרת ציפורניים ישנה נטייה להתחבא תחת הציפורן ובכך להגן על עצמה ממשחות וטיפולים מקומיים שיעילותם אמנם מוכחת במגע ישיר עם הפטרייה, אך הם מתקשים לחדור את הציפורן ולהגיע אליה. הלייזר גם מקרין על האזור הסובב אותה למניעת הישנות והידבקות ומתאפיין בתוצאה מהירה ויעילות גבוהה. טיפול לייזר בפטרת ציפורניים מתאים הן כטיפול למי שעבר ניסה את כל האפשרויות ולא מצא מזור, והן לאלה שהבעיה הופיעה אצלם לפתע ואינם מעוניינים בטיפולים ארוכי טווח או בטיפול תרופתי בעל תופעות לוואי וסיכונים.

 

יתרון נוסף בטיפול לייזר לפטרת ציפורניים הוא העובדה כי מדובר בטיפול ללא סיבוכים וללא תופעות לוואי. הלייזר מבצע את הפעולה ללא מגע ישיר עם העור ובאופן שאינו פולשני ומשום כך אין בו כל סיכון. מכונים רבים המבצעים טיפולי לייזר שונים למדו את כוחו ומציעים אותו כמענה לבעיות אסתטיות ורפואיות רבות. ההשפעה של קרני הלייזר היא ישירה ואינה גורמת נזק לרקמות העור או לחלקי גוף אחרים לבד מהאזור הנגוע, מה שהופך אותו למושלם ב טיפול לייזר פטרת ציפורניים.

 

טיפול לייזר לפטרת ציפורניים חוות דעת

בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות אין כל סיבה להתחיל בטיפול, מסורתי או חדשני, מבלי לקבל חוות דעת אודותיו ממי שכבר התנסה. להלן מקצת מאותן חוות הדעת כפי שהתפרסמו באתרים ובפורומים הרפואיים ונוגעים לטיפול בפטרת באמצעות לייזר:

 

  • יובל- מודיעין:
  • סבלתי כל כך הרבה שנים מגירוי תמידי ברגליים. התביישתי ללכת לים ולבריכה והרגשתי שאנשים שרואים את כפות רגלי נגעלים ממני. הטיפול בלייזר הציל אותי. בשתי פגישות בסך הכל פתרו לי בעיה של שנים. לא הרגשתי כלום, אבל תוך מספר ימים הפטרת נעלמה כלא היתה.
  • עדן-חיפה:
  • המהירות של הטיפול הפתיעה אותי. אמרו לי במכון שאגיע כמה פעמים שאצטרך, אבל במספר קטן של ביקורים פטרת הציפורניים שסבלתי ממנה מילדות נעלמה. בלי מגע ובלי טיפול כואב או פולשני. אנשים שחוששים מהעלות מוזמנים לחשב כמה עולות להם כל המשחות והטיפולים האחרים שתמיד עוזרים רק במעט, מקלים על הגירוי ולא פותרים את הבעיה.