טיפול מומלץ לפטרת ציפורניים

טיפול מומלץ לפטרת ציפורניים – טיפול בלייזר

אם חשדתם שיש לכם פטרת ציפורניים, הלכתם להיבדק והתגלה כי החשד היה מוצדק תוכלו לטפל בפטרת בכמה דרכים שונות, ביניהן: משחות, קרמים, תרסיסים, לקים ועוד. אחד הטיפולים המומלצים בימינו הינו טיפול באמצעות לייזר.

כוחו של הלייזר – טיפול מומלץ לפטרת ציפורניים

כפי שציינו, אחת משיטות הטיפול בפטרת ציפורניים יכולה להתבצע באמצעות מכשיר לייזר. מכשיר הלייזר שולח אנרגיית אור אל עבר הציפורן הפגועה, פוגע בפטרייה ומאפשר לציפורן החדשה לצמוח. הטיפול הוכח כיעיל ביותר ויש לו מעט תופעות לוואי. מכון מקצועי ובעל ניסיון בתחום יוכל להוביל להצלחה רבה ולהשמיד את הפטרייה. הצלחת הטיפול עומדת על כ – 85% בממוצע.

יתרונות נוספים של טיפול באמצעות לייזר

ללייזר יש מגוון יתרונות: הלייזר לא גורם לתופעות לוואי, כל מה שהמטופל מרגיש זה כאב (דרגת הכאב תלויה במטופל) שנוצר מחימום הציפורן וגם במקרה זה ניתן להפחית את התחושה הלא נעימה על ידי שימוש באלחוש מקומי או קרח. לעומת זאת, עלולה צריכת התרופות שמטפלות בפטרת הציפורניים לסכן את המטופל. כמו כן, טיפול הלייזר יעיל יותר מטיפולים שמתבצעים באמצעות תמיסות, משחות וקרמים. טיפול הלייזר נמשך מספר דקות, דורש כ- 7 טיפולים בממוצע (מספר הטיפולים תלוי בחומרת המצב) וההחלמה מהירה באופן יחסי.

במידה ואתם סובלים מפטרת בציפורניים ומתלבטים בנוגע לביצוע טיפול לייזר תוכלו לנסות לטפל בפטרת באמצעות קרמים, לקים וכו'. במידה והפטרייה לא תחלוף תוכלו לשקול את טיפול הלייזר שיכול לשים סוף לבעיה.